Nové originální PRINTY 4.0 - 16. 01. 2013

POKROK NELZE ZASTAVIT

Razítko, které je opravdu hezké, neuvěřitelně malé a překvapivě lehké. Montáž textové desky je velmi příjemná a pohodlná, stejně jako výměna polštářku. Navíc je PRINTY nové generace velmi šetrné k životnímu prostředí.

Printy 4.0Zeptali jsme se a vy jste rozhodli

Provedli jsme několik  výzkumů názorů výrobců razítek, abychom získali odpověď na otázku "Co očekáváte od dokonalého razítka?" Cenné výsledky výzkumu měly zásadní vliv na vývoj nového Printy 4.0.

Jaké razítko chtějí uživatelé?

Nové Printy4.0 nevzniklo jen proto, aby okouzlilo výrobce razítek. Musí se také dobře prodávat. Proto jsme se zeptali i uživatelů razítek, co podle nich dělá z běžného razítka dobré razítko.
Získali jsme dost zajímavých odpovědí. Na jejich základě jsme formulovali další významné požadavky na nové Printy.

VAŠE PŘÁNÍ A NAŠE ŘEŠENÍ

1. Snadné lepení textové desky

Tento požadavek je splněn pojistkou vyvýšené polohy držáku textové desky a zarovnávací mřížkou.

2. Lehce snímatelné textové okýnko

Široká horní část razítka zajišťuje mimořádně snadné sejmutí i fixaci textového okénka. Jeho symetrický tvar vylučuje chybu při zavírání.

3. Malé rozměry a váha

Originální Printy 4.0 je jedním z nejkompaktnějších a nejlehčích samobarvicích razítek na světě.

4. Jednoduchá personalizace

Velká potiskovatelná přední strana razítka je dodávána i v bílé barvě. Možnosti individuálního nebo firemního potisku jsou proto téměř nekonečné.

PŘÁNÍ UŽIVATELŮ A NAŠE ŘEŠENÍ

1. Čistá výměna polštářku

Speciální boční úchyty brání kontaktu ruky a zásobníku barvy při výměně polštářku

2. Přesné umístnění otisku

Křišťálově jasné poziční okénko a jeho průhledné boky zajistí, že otisky razítka budou vždy na správném místě. A také precizně zarovnané!

3. Malé a lehké razítko

Dokonalé razítko na cesty se musí vejít i do té nejmenší kapsy. S malými rozměry souvisí i malá váha. To vše při samozřejmém dodržení velikosti otisku a vynikající odolnosti razítka.

4. Design a životní prostředí

Inovativní technologie IMD minimalizuje nebezpečí poškrábání povrchu, omezuje viditelné otisky prstů. Razítko tak zůstane atraktivní i po dlouhodobém užívání. Printy4.0 není jen malé a lehké. Je také vyrobeno z 65%*) použitého, recyklovaného plastu, čímž redukuje produkci CO2 při
výrobě až o 49%.